/Files/images/P9160373.JPG

Федір Олексійович Мицик (18.091911-1941)- український радянський поет, журналіст і воїн.

Пісня Федора Мицика починається в селі з поетичною назвою Вишнопіль, яке розкинулося у верхів'ї річки Камянка на Черкащині. Поет прижив недовге, але вірне, сповнене кипучої енергії, життя.

Вадим і Мирослав - два соколи, два крила мрій і творчості поета, продовжили батьківську справу, жили і живуть за батьківською заповіддю:

Я чесно пройду до кінця

І зброї в путі не віддам,

Відвагу і пристрасть бійця

Лишу своїм хлопцям-синам...

Не заростають споришем стежки до хати , на причілковій стіні якої на мармуровій дошці з барельєфом поета викарбувані слова: "У цій хаті народився і жив з 1911 по 1935рік український радянський поет, журналіст і воїн Мицик Федір"

Щорічно Тальнівська районна рада проводить творчий конкурс літераторів черкащини віком до 25 років на премію ім.Ф.О.Мицика.

Любов і творча праця для поета Ф.Мицика була основною й усвідомленою. В одному із своїх віршів він писав : "Серце й голос - все для Батьківщини". Під творчим девізом і пройшло вшанування 100-річчя Федора Олексійовича в будинку культури рідного села Вишнополя 16 вересня 2011р. Щоб засвідчити пошану своєму талановитому земляку, життя якого обірвала німецька куля сімдесят років тому, на нього зійшлися, як кажуть, від старого й до малого.

/Files/images/P9160367.JPG

Сільська голова Т.І.Гудзенко та заступник директора школи Г.П.Мульченко підготували прекрасний сценарій урочистостей і натхненно провели пошанування, розповіли про життя і творчі устремління Ф.Мицика.

/Files/images/P9160369.JPG

Про поета-патріота виголосили слова заступник голови РДА В.Копійченко, голова облорганізації Національної спілки письменників України Валентина Коваленко, поет і прозаїк М.Павленко, літературознавець, професор Черкаського педагогічного університету Володимир Поліщук.

/Files/images/P9160378.JPG

Голова райради С.Осипенко вручив переможцям дипломи лауреата та премії.

/Files/images/P9160376.JPG

Голова конкурсної комісії, директор Вишнопільської школи Руснак Н.П. підвела підсумки конкурсу.

Лауреати премії ім.Ф. Мицика та гості свята.

Кiлькiсть переглядiв: 249